Умови Акції «Партнерська програма Великий сезон 3B: Вікно – ВЕЛЮКС – Вигідно»1. Загальні положення Акції

1.1 Організатор партнерської програми для покупців (далі “Акції”), ТОВ“ВЕЛЮКС Україна” (далі “Організатор”), ЄДРПОУ 31662199,; місцезнаходження: 02140, г. Київ, вул. Ревуцького 44 а (надалі «Замовник»).

1.2 На замовлення Організатора Виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю ««Смарт Маркетинг», ЄДРПОУ 33229203; місцезнаходження: 03680 Україна, м. Київ, вул. Боженка 86Г оф.215 тел/факс +38 (044) 503-65-95 («Виконавець»).

1.2. Акція проводиться на території України.

1.2.1. Мета проведення Акція – рекламування, популяризація, стимулювання продажів продукції під торгівельною маркою VELUX.

2. Період проведення Акції

2.1 Акція проходить по всій території України у період з 16.08.2021 до 16.11.2021

3. Учасники

3.1 У Акції можуть приймати участь особи, що постійно мешкають на території України, та на момент проведення Акції є співробітниками компаній (покупців), які мають діючі угоди договори постачання з ТОВ «ВЕЛЮКС Україна», а саме: менеджери з продажів. В Акції забороняється приймати участь працівникам компанії ТОВ «ВЕЛЮКС Україна», членам їх родин та афілійованим з Організатором особам, а також іншим особам, що причетні до організації Акції.

3.2 Інформування потенційних учасників Акції про строки та умови, та, за необхідності, про дострокове завершення Акції відбувається за адресою в інтернеті http://www.velux.ua/professionals/dealer/campaign або за телефоном (044) 291-60-70 (9:00-17:30) з пн.. по п’ятницю, окрім офіційних вихідних та святкових днів.

3.3 Реєстрація і участь в Акції є підтвердженням ознайомленням і повної згоди з даними умовами.

3.4. Всі відносини, що стосуються проведення даної Акції, регулюються на основі чинного законодавства України. При цьому в ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Умов, і при не врегульованих правилами спірних питаннях остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора з усіх питань, пов'язаним з проведенням Акції, є остаточними і не підлягають перегляду. Результати Акції не підлягають перегляду.

3.5 Під час дії Акції відкрито Гарячу лінію за телефоном (044) 291-60-70 (9:00-17:30) (дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України безкоштовні), де можна дізнатися більше про Акцію, тощо. Телефонну лінію відкрито у період 16.08.2021 до 16.11.2021 , 9.00-17.30 у дні, що офіційно є робочими в Україні.

4. Реєстрація учасників.

4.1. У період з 16.08.2021 до 16.11.2021 року реєстрація учасників відбувається шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті http://www.velux.ua/professionals/dealer/campaign

4.2 Після перевірки відповідності реєстраційних даних умовам Акції Організатором та/або Виконавцем Учасник на вказану Учасником електрону адресу Учасник отримує підтвердження реєстрації з персональним ID кодом та паролем доступу до персонального кабінету

4.3. Отриманий персональний унікальний код (ID) буде в подальшому використаний Учасником для входу у персональний кабінет та для його ідентифікації під час звернення на гарячу лінію Акції (044) 291-60-70.

4.4 Від однієї компанії, з якою Організатор має дилерську угоду, може приймати участь у Акції необмежна кількість Учасників .

5. Продукція, що приймає учать в акції та кількість балів за її продаж

В акції приймає участь вся продукція компанії ВЕЛЮКС Україна, окрім запасних частин для мансардних вікон, комплектації та аксесуарів.

6. Механіка акції

6.1 Учасником Акції є особа, яка відповідає вимогам, зазначеним в розділі 3. цих Правил, та належним чином виконала усі умови цих Правил.

6.2. Для участі в Акції та набуття статусу Учасника Акції необхідно:

6.2.1. Купувати та Продавати в Період проведення Акції Продукцію, вказану в розділі 5 цих Правил, в будь-якої кількості, накопичуючи бали при цьому

6.2.2 Зареєструвати сумі видаткових накладних у гривні з урахуванням ПДВ, за придбану продукцію, що приймає участь в акції, вказану у розділі 5 цих правил.. учасник може обрати

6.2.3. Баланс можна перевірити в особистому кабінеті Учасника на сайті http://www.velux.ua/professionals/dealer/campaign в період проведення акції.

6.2.4. За кожні 80 000 грн з ПДВ зареєстровані в акції відповідно до видаткових накладних, Організатор надає Учасникові право на одержання обраного заохочення, що вказані в розділі 7 цих правил.

6.2.5. Перед видачою заохочень усі звіти по продажам будуть перевірені співробітниками Організатора на виявлення розбіжностей між відвантаженою кількістю продукції, що бере участь у Акції, Учаснику та поданими даними, які вказав Учасник.

7. Заохочення Акції. Порядок і строки їх отримання

7.1. Організатор визначає перелік заохочень, їх цінність, виражену в балах, спосіб їх отримання. Кількість та асортимент заохочень може змінюватися. Організатор повідомить про них у порядку, передбаченому розділом 8 цих Правил.

7.2. Виконавцем сплачує всі передбачені чинним законодавством податки і збори.


7.3. Учасник самостійно обирає заохочення у відповідності до балансу балів/ гривень у особистому кабінеті  на сайті Акції http://www.velux.ua/professionals/dealer/campaign . Кожен подарунок відповідає певній кількості білів/гривень. Сума балів є неподільною.

7.4. Виконавець має доставити на вказану адресу обране заохочення не пізніше 14 календарних днів з моменту обрання заохочення Учасником. Всі витрати, пов’язані з доставкою несе Виконавець акції.

7.4.1. Доставка заохочень здійснюватиметься кур'єрською службою доставки, за зазначеною Учасником чи законним представником Учасника адресою. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності в разі відправки заохочень за неправильною адресою або не тому адресату внаслідок надання Учасником неповних, неоднозначних, нечітких або помилкових даних.

7.5. Для отримання заохочення Учасник зобов’язаний надати паспортні дані та ідентифікаційний код платника податків на вимогу Організатора.

7.6. Організатор має право відмовити у отриманні заохочення при відмові Учасника надати паспортні данні та ідентифікаційний код протягом періоду визначеного для збору даних ;

7.7. Набрані бали/гривні не можуть бути переведені в грошовий еквівалент і виплачені Учасникові готівковими коштами. 

7.8. Організатор залишає за собою право не вступати в перемовини або інші контакти не передбачені цими Умовами.

8. Порядок і спосіб інформування про умови Акції

8.1. Інформування щодо Правил та умов Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення тексту Правил на Веб-сторінці за адресою http://www.velux.ua/professionals/dealer/campaign  

8.2. Додаткова інформація щодо Правил та умов Акції надається протягом усього Періоду проведення Акції за телефоном гарячої лінії (044) 291-60-70 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні; вартість дзвінків з інших телефонів – згідно з чинними тарифами оператора, який обслуговує Учасника Акції).

9. Інші умови

9.1 Організатор має право відмовити будь-якій особі в реєстрації і в участі в Акції без пояснення причин та на будь-якому етапі участі.

9.2 Організатор має право вносити зміни в Умови Акції в ході її проведення, уточнювати завдання, вводити нові завдання з метою визначення переможців і т. ін. Всі зміни вступають в силу з моменту їх опублікування на сайті Організатора www.velux.ua

9.3 Організатор не несе відповідальності за роботу і будь-які помилки операторів телефонного, поштового зв’язку та кур'єрських служб, пошти, Інтернет зв’язку, внаслідок яких поштові відправлення не надійшли із запізненням, їх було загублено чи пошкоджено; за настання обставин непереборної сили, форс-мажорних обставин.

9.4 Організатор залишає за собою право завершити Акцію до настання анонсованої дати завершення. Про всі зміни буде повідомлено на сторінці http://www.velux.ua/professionals/dealer/campaign , у електронній чи смс розсилці.

9.5 Оподаткування виплат згідно умов Акції провадиться відповідно до чинного законодавства України. Виконавець Акції провадить нарахування та сплату податку з доходу фізичної особи Учасника Акції та направляє інформацію про отримання Учасником Акції виплат, нарахування та сплату податку до відповідних податкових органів.

10. Персональні дані

10.1. ВИКОНАВЕЦЬ дбаючи про захист персональних даних всіх учасників рекламної акції «Партнерська програма Великий сезон 3B: Вікно – ВЕЛЮКС – Вигідно» проводить обробку їх персональних даних з дотриманням вимог українського законодавства, зокрема Закону України "Про захист персональних даних".

Загальні ПоложенняПерсональні дані, що надаються ВИКОНАВЦЮ учасниками акції «Партнерська програма Великий сезон 3B: Вікно – ВЕЛЮКС – Вигідно» будь-яким чином будуть включені до бази персональних даних ВИКОНАВЦЯ під назвою "«Учасники Партнерська програма Великий сезон 3B: Вікно – ВЕЛЮКС – Вигідно» " з її місцезнаходженням за адресою: Україна, м.Київ, вул. Ревуцького, 44А. Такі персональні дані оброблятимуться ВИКОНАВЦЕМ в інформаційній (автоматизованій) системі та/або в картотеках.Мета обробки Персональних данихВИКОНАВЕЦЬ буде обробляти персональні дані Учасника з метою здійснення відносин у сфері реклами та маркетингу. У разі зміни мети обробки персональних даних, ВИКОНАВЕЦЬ повідомляє Учасника про такі зміни для отримання згоди на обробку персональних даних відповідно до зміненої мети.Обсяг Персональних данихДля проведення Акції, ВИКОНАВЕЦЬ обробляє виключно персональні дані загального характеру згідно наступного переліку:ПІБ, стать, дату та місце народження, контактну інформацію (місце проживання, номер телефону, адресу електронної пошти тощо) громадянство, , паспортні дані, ідентифікаційний номер та/або реєстраційний номер облікової картки платника податків, сімейний статус, інформація про освіту, банківські реквізити, фотографії чи інші дані, що ідентифікують особу тощо.ВИКОНАВЕЦЬ не обробляє жодних інших персональних даних. На практиці ВИКОНАВЕЦЬ може обробляти тільки частину персональних даних з нижченаведеного переліку.

Порядок Обробки Персональних данихВИКОНАВЕЦЬ буде обробляти персональні дані з дотриманням вимог чинного законодавства України та на підставі згоди Учасника. ВИКОНАВЕЦЬ вживатиме всіх можливих заходів щодо забезпечення захисту персональних даних Учасника від незаконної обробки, а також від незаконного доступу до них сторонніх осіб.Обробка персональних даних працівниками ВИКОНАВЕЦЬ буде здійснюватися лише відповідно до їх професійних, службових або трудових обов’язків. Такі працівники зобов’язані не допускати розголошення персональних даних, які їм було довірено або які стали їм відомі у зв’язку з виконанням вищезазначених обов’язків.

Порядок доступу до Персональних даних третіх осіб

ВИКОНАВЕЦЬ надаватиме доступ до персональних даних Учасників органам державної влади за їх запитом лише у випадках коли обов'язок надання інформації прямо передбачений законодавством України.

Учасник маєте право на одержання будь-яких відомостей про власні персональні дані без зазначення мети запиту, крім випадків, установлених чинним законодавством України.

Для отримання відомостей про персональні дані Учасник може подати відповідний запит, що буде оброблений ВИКОНАВЕЦЬ у протягом 30 календарних днів з дня його надходження.

Приймаючи участь в Акції Учасник повністю погоджується з цими Умовами та зобов'язується їх виконувати. Порушення Учасником цих Умов або відмова Учасника від виконання цих Умов автоматично позбавляє його права на одержання Заохочення.